sowa magazyn europejski - europäisches magazin - european magazine
| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
www.flickr.com
stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset
statystyka Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę
wtorek, 16 grudnia 2008
Dorota Macieja,TVP nie widzi nic złego, żeby za publiczne pieniądze kręcić filmy godzące narodowo i seksualnie jej syna Bartka

FIDE Congress 2008

Bartlomiej Macieja – Wed Dec 17th, 05:39

http://de.groups.yahoo.com/group/sowa/message/258


Dorota Macieja z TVP nie widzi nic złego w tym, żeby za publiczne pieniądze kręcić filmy szkalujące narodowo i seksualnie jej syna Bartka M.
Źródło:
http://wiadomosci.mediarun.pl/news/2345,Londynczycy_szkaluja_Polakow,group4
Dodano:
2008/12/15
Tagi:
żyd pedał
Ocena:
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
 
Edytuj    Poleć  
   sowa
wtorek, 21 października 2008
rząd Tuska nie ujawnia liczby optantów z Izraela i Ameryki Południowej, nowych obywateli RP o podwójnej lojalności państwowej
Friday, Jul 21, 2006

Stan Dawid Ligoń: Tajna akcja MSZ na obszarach objętych wojną; sukces ewakuacyjny rządu Jarosława K.; 5 Praw Rodaków.

(15 downloads)

Download this episode (5 min)  
MSZ planuje na 22 lipca tajną operację przewiezienia obywateli RP z Libanu i prosi środki masowego przekazu o niezakłócanie pracy Ambasady, nie podajemy więc numeru telefonu, pod który należy zadzwonić, żeby zapytać o szanse załapania się w tym uroczystym dla żydokomunistów dniu na akcję ewakuacyjną z obszarów objętych agresją Izraela.

MSZ prosi także o powstrzymanie się z informacjami, które mogłyby stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa przebiegu tej tajnej akcji ewakuacyjnej. Polaków zainteresowanych tym, dlaczego akurat dzień 22 lipca żydokomuna wybrała na tzw. Dzień Ogłoszenia Manifestu Lipcowego, odsyłamy z tym pytaniem nie do Rabina, ale do osób posiadających wiedzę na temat sławy, którą okryty był ten dzień w II Rzeczypospolitej.

Czy Minister Spraw Zagranicznych pani Anna FOTYGA nawiązuje świadomie, lub nieświadomie do czegokolwiek, decydując się na przeprowadzenie tajnej akcji ewakuacyjnej akurat w dniu 22 lipca, wydaje się to więcej niż pewne tak jak i pewna jest tajemnica, o której MSZ rozgłasza zapowiadając implicite sukces ewakuacyjny rządu Jarosława Kaczyńskiego.

Czy takim samym sukcesem zakończy się akcja ewakuacyjno-repatriacyjna rodaków, obywateli RP z Izraela ogarniętego działaniami wojennymi już wiadomo, bo wiadoma, choć objęta tajemnicą jest liczba wielu tysięcy obywateli Izraela, rodaków, którzy uzyskali po 1989 roku obywatelstwo III Rzeczpospolitej.
Minister Radek Sikorski i jego dwa, albo trzy i obywatelstwa, to zaledwie czubek tej góry lodowej, która Polski nie zaleje jak żaden obcy potop, bo rodacy obcymi przecież nie są, chociaż z racji wielości obywatelst lojalność ich pluralistyczna jest.

5 Praw rodaków:

1. Rodak rodakowi bratem.
2. Polska rodakowi matką.
3. Rodak nie mówi o rodakach źle.
4. Rodak pomaga rodakowi w potrzebie.
5. Piąte prawo rodaka jest tajemnicą rodaka.

Stan Dawid Ligoń

http://ligon.blox.pl
http://rodaki.blox.pl
http://ligon.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?4
http://sowa.beeplog.de


----- Original Message -----
From: Subskrypcja
To: kultur@gazeta.pl
Sent: Thursday, July 20, 2006 6:01 PM
Subject: Subskrypcja z serwisu www.msz.gov.pl

Komunikat Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w związku z organizacją przewiezienia obywateli RP z Libanu do Polski

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zwraca się z prośbą do obywateli RP pozostających w Libanie o możliwie najpilniejsze skontaktowanie się z Ambasadą RP w Bejrucie, lub bezpośrednie zgłoszenie się w nieprzekraczalnym terminie do godz. 6 rano czasu lokalnego w dniu 21 lipca.
Do momentu zapewnienia bezpieczeństwa ewakuowanym obywatelom RP oraz członkom ich rodzin Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, zgodnie z dotychczasową praktyką, nie udziela środkom masowego przekazu informacji ws. organizacji i przebiegu operacji ich przewiezienia do Polski. Jednocześnie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zwraca się do środków masowego przekazu z prośbą o niezakłócanie pracy Ambasady RP w Bejrucie oraz powstrzymanie się od przekazywania informacji nt. operacji przewiezienia obywateli RP, które mogłyby stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa jej przebiegu – z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.
Andrzej Sadoś, Rzecznik Prasowy MSZ
Wysłano z serwisu www.msz.gov.pl

http://ligon.blox.pl

Posted by sowa at 8:05 AM |  MAKE A COMMENT
czwartek, 04 września 2008
tajny obóz CIA w Polsce....Hańba / SCHANDE: CIA-Lager in Polen und die Regierung der Partei Recht und Gerechtigkeit..

http://wiadomosci.onet.pl/1819333,11,item.html

SCHANDE: CIA-Lager in Polen und die Regierung der Partei Recht und Gerechtigkeit..

 w 2006 r. narada: Minister Zbigniew Wasserman, szef Agencji Wywiadu Zbigniew Nowek, komplet dostępnych informacji o więzieniach CIA w Polsce. Zbigniew Ziobro i prokurator krajowy Janusz Kaczmarek.

gesichert am 04.09.08,
http://www.mister-wong.de/user/mysowa
sobota, 23 sierpnia 2008
Politycy wszystkich partii w Polsce wiedzieli o tajnych obozach koncentracyjnych CIA w Polsce
 

Alle wussten von den CIA-Internierungslager in Polen - wer hat daran verdient?

Alle wussten von den CIA-Internierungslager in Polen - wer hat verdient?

 Politycy wszystkich partii w Polsce wiedzieli o tajnych obozach koncentracyjnych CIA w Polsce, w których więziono bez sądu i torturowano niewinnych ludzi. Prokuratura Krajowa winna ustalić stopień odpowiedzialności, by wyeliminować z polityki bandytów. Także ci, którzy wiedzieli, a nie ujawnili tej zbrodni prokuraturze, winni być oddani pod sąd!

CIA-Gefangenenlager in Polen, Staatsanwalt in Warschau prüft seit 3 Wochen

 Dec 14, 2005: w państwie demokratycznym obywatele mają prawo dostępu do informacji publicznej oraz kontroli poczynań osób, które nimi rządzą. Próby ukrywania haniebnych działań i czynów - a do takich niewątpliwie należała zamiana skrawka polskiej ziemi na bazę Guantanamo - są bezprawne i niegodziwe. http://sowa.mypodcast.com/200512_archive.html

piątek, 15 sierpnia 2008
Prof. Marshall z USA do Białorusinów po polsku: PLAN MARSZALA DLA BIAŁORUSI
Od PKN
14:19, kulturzentrum , Andrzej Marszałkowski

Chciałem poważnie Was przestrzec przed obraniem złego kierunku przemian w Waszym kraju. A to w kontekście doniesień mediów o tym, że do mediacji w Białorusi ma być zaproszony Lech Wałęsa.
Jeśli Lech Wałęsa ma wziąć udział w tych mediacjach to istnieje duże niebezpieczeństwo, że będzie chciał narzucić Wam polski model „wyjścia z komunizmu”. Nigdy się na to nie zgódźcie!
Polski model przemian tak zwanych „okrągłostołowych” polegał na dogadaniu się za kulisami społeczeństwa trzech najpoważniejszych sił społecznych: partii stalinowskiej (PZPR), tzw. „Kościoła Rzymsko- Katolickiego” i części przywódców „Solidarności” (tej, która po obróbce w stanie wojennym wyraziła zgodę na współpracę z partią). W wyniku tego porozumienia, dokonano podziału Polski na trzy strefy wpływów:
1. aparatczyków partii stalinowskiej,
2. Kościoła Katolickiego,
3. aparatczyków „Solidarności”, którzy w tym układzie wzięli udział.
W ten sposób jedynowładztwo stalinowskiego politbiura zastąpiono jedynowładztwem tej triady.
Obecnie w Polsce nie istnieje żadna demokracja, tylko rządy bardzo ciężkiej oligarchii, które dławią rozwój Polski czyniąc z niej kraj bez perspektyw. Nie ma w Polsce prawdziwie wolnych wyborów z powodu chytrze ułożonej przy „Okrągłym Stole” ordynacji wyborczej, która uniemożliwia dostanie się na listy wyborcze ludzi nie aprobowanych przez ścisłe grono wodzów tak zwanych partii politycznych. Tymi wodzami są wyłącznie ci tzw. politycy, którzy uczestniczyli w zmowie „Okrągłego Stołu”. Oni to od dawna ściśle kontrolują media w Polsce, a media właśnie ustalają wyniki wyborów, promując wyłącznie partie założone przez uczestników „Okrągłego Stołu”. W ogóle nie wspominają o partiach założonych w wyniku zrzeszania się zwykłych obywateli, albo mówią o nich w pogardliwy sposób.
Tą metodą do Sejmu i Senatu dostają się wyłącznie ludzie ze środowisk związanych z tymi trzema siłami, które zawarły ze sobą pakt w Magdalence koło Warszawy. Ludzie ci, w większości są tak mierni, że przynoszą wstyd Polsce i są pośmiewiskiem dla społeczeństwa. Wyjątek stanowi bardzo krótki dwuletni epizod obecności w Sejmie Ligi Polskich Rodzin i Samoobrony. Sitwa z Magdalenki się w mig z nimi uporała.
W gospodarce polskiej panuje stagnacja, ponieważ te trzy siły triady, pilnują wyłącznie swojego „status quo” kłócąc się tylko wtedy kiedy któraś ze stron zaorze im na trzy palce miedzę wyznaczoną w Magdalence. Na co dzień zgodnie zwalczają wszelkie próby rozwinięcia działalności jakiegokolwiek przedsiębiorcy, wydawcy, polityka lub ruchu religijnego, który nie jest związany z tymi trzema panującymi w Polsce środowiskami.
Nie jest to też kapitalizm ani wolny rynek. To raczej jakiś nazizm gospodarczy polegający na skrajnym wyzysku ludności przez kastę uprzywilejowanych i czujących pogardę do ludzi, cynicznych wyzyskiwaczy, którzy nie zasługują na miano Polaków, bo też w większości nimi nie są, gdyż większość polskiego mienia pozostałego po PRL przeszła na własność zagranicy.
Również tzw. „Unia Europejska” nie przyniosła Polsce nic prócz strat.
 Obywatele Białorusi! Polskiego, Białoruskiego, Rosyjskiego, Żydowskiego jak też każdego innego pochodzenia!
Nie przyjmujcie polskiego modelu przemian ustrojowych!!
Nie dopuśćcie też do jakichkolwiek negocjacji w Waszym kraju Lecha Wałęsy. Ten człowiek, twierdzący o sobie, że obalił w Polsce komunizm, w rzeczywistości władzę rodów stalinowskich w Polsce zakonserwował na dziesięciolecia a może i na wieki. Nie walczył on z komunizmem tylko o władzę. W Polsce z komunizmem walczyli ludzie związani przed wojną z kołami uprzywilejowanymi i byli żołnierze AK. Nie brali natomiast w walce z komunizmem udziału ludzie pochodzenia robotniczego i chłopskiego, którym tak jak Wałęsie, w PRL działo się lepiej niż w Polsce przedwojennej. Z jakiej racji mieliby się targnąć na państwo które dało im dobrobyt? Wałęsa nie obalił komunizmu tylko go utrwalił! Ponadto jest to człowiek, który nie nadaje się do żadnych poważnych rozmów. Jak najbardziej pasuje tu wypowiedź w stylu komedii „Miś”: „Ten człowiek nigdy w języku polskim jednego logicznego zdania nie wypowiedział”. Jego słynne maksymy to: „Jestem za a nawet przeciw”, „Nie chcem ale muszem”, „Są plusy dodatnie i plusy ujemne”. Każda jego wypowiedź wiązała się z zagadką, co on właściwie miał na myśli. Polak rozumujący logicznie nigdy go nie mógł rozumieć. Dojście tego człowieka tak wysoko świadczy o słabości Polski.
Zrobicie wielki błąd dopuszczając go do jakichkolwiek rozmów w Waszym kraju.
 Ostrzegam białoruskich Polaków!
Jeśli w Białorusi zostanie zainstalowany system wałęsowski, czyli triada komuniści-cerkiew-ugodowa opozycja, to Wasz kraj podobnie jak Polska zostanie zniszczony a winą za ten stan rzeczy zostaniecie obarczeni Wy, rodacy Wałęsy. Na Was głównie będzie się potem wyładowywał gniew sfrustrowanego społeczeństwa.
 Ostrzegam wszystkich obywateli Białoruskich!
Unia Europejska nie jest dla Was żadną szansą. Hasła o braterstwie narodów europejskich to kłamstwa. Polacy na zachodzie już zaznali prawdy o UE. Została ona poszerzona wyłącznie w celu wzbogacenia starych krajów członkowskich. Rozmawiałem też z Litwinami. Łotyszami, Estończykami, Słowakami, Czechami. Wszyscy twierdzą, że również ich „Unia Europejska okradła”.
 Ostrzegam kościoły protestanckie w Białorusi!
Nie liczcie że do „okrągłego stołu” zaproszą Was na równych warunkach. Prawdopodobnie prym będzie tam wiodła Cerkiew i ewentualnie Kościół Rzymsko Katolicki. Jeśli dojdzie do stworzenia w Waszym kraju podobnej co w Polsce triady, to staniecie się we własnym kraju obywatelami drugiej kategorii, tak jak polscy protestanci w Polsce, których KRK szkaluje bez przerwy że są sektami a wszelkie interwencje u władz spełzają na niczym, bo władzę mają na zmianę aparatczycy stalinowscy i aparatczycy ugodowej „Solidarności” którzy są z katolickim klerem w unii.
Ostrzegam Pana Prezydenta Łukaszenkę!
Przyjęcie modelu wałęsowskiego obrócić się może tylko przeciw Panu i Pana współpracownikom. Dlatego, że po klęsce gospodarczej, która nieuchronnie wtedy nastąpi, ludzie będą podobnie jak w Polsce obwiniać za wszystko złe „okrągły stół” i Pana jako tego, który go stworzył. Pana obóz polityczny dostanie, owszem, gigantyczne majątki, ale nie będziecie się nimi mogli rozkoszować bez stresów. Będą wszak tacy działacze polityczni, którzy walczyć będą z wami bez pardonu i przedstawiać Was jako zbrodniarzy przeciw ludzkości. Nie zaznacie spokoju. Te wielkie pieniądze na nic Wam się nie zdadzą!
Zamiast tego doradzam Panu Prezydentowi jeden z dwóch wariantów:
 1/ Oddać opozycji władzę w stu procentach przez przeprowadzenie prawdziwie wolnych wyborów w których każdy z komitetów będzie miał taki sam czas antenowy na prezentację programu. Próg procentowy uprawniający do zasiadania w parlamencie nie może przekraczać trzech procent. Przecież w takich wyborach Pana stronnictwo też osiągnęło by dobry wynik a może nawet wygrało. Potem na bazie ogólnonarodowych dyskusji i konsensusu przyjąć nową konstytucję, ale bez wzorowania się na jakiejkolwiek innej z wyjątkiem może amerykańskiej. Wykonując taki ruch uznany został by Pan Prezydent za bohatera przez większość społeczeństwa. A jeśli ktoś doprowadziłby Pana i Pana stronników przed sąd, to przecież uzna on okoliczności łagodzące w postaci zrobienia dla narodu tego co najlepsze. Ponadto można liczyć na prawo łaski, bo jest wysoce prawdopodobne, że z Pana frakcji był by prezydent. A nawet jeśli by Pan musiał spędzić kilka lat w więzieniu, to po wyjściu z niego byłby Pan normalnym obywatelem cieszącym się życiem w swoim kraju z perspektywami rozwoju, bo nie karze się dwa razy za to samo. Jaruzelski, Kiszczak i ich ludzie będą ciągani po sądach do końca swego życia. A pójść do więzienia w wieku siedemdziesięciu lub osiemdziesięciu lat to gorzej niż odsiedzieć swoje i wyjść i chodzić z podniesionym czołem.
Co do broni jądrowej oraz B i C, jeśli Pan takową posiada, to nie jest konieczne przejście jej w ręce opozycji. Można ją przecież zdemontować w ten sposób, że bez Pana fachowców jej złożenie było by nie możliwe, lub przekazać czasowo Rosji, odpłatnie lub nie.
  2/ Drugim wariantem jest trzymanie władzy tak długo jak się da. Wtedy jednak mogą być ofiary po stronie opozycji a oni i społeczność międzynarodowa tego nigdy nie zapomną. Lecz trzymanie władzy tak jak długo się da, to i tak lepszy scenariusz niż model wałęsowski. Trzymając ją można wypatrywać zmian w układzie sił w świecie i doczekać się niespodziewanej pomocy. Na przykład w Polsce i w Rosji może dojść do ponownego przechwycenia całej władzy przez komunistów i wtedy cały region wrócił by do tego co było przed 1989 rokiem.
Stanowczo odradzam Panu Prezydentowi wprowadzenie Białorusi do Unii Europejskiej bo to jest tożsame z całkowitą ruiną białoruskiej gospodarki i zniszczeniem Waszego społeczeństwa, którego część stałaby się niewolniczymi parobkami u germanów.
Co do unii z Rosja to nie umiem Panu doradzić, bo nie jestem w stanie przewidzieć czy oni potraktowali by Białoruś uczciwie.
Należy natomiast rozważyć powołanie do życia tego co już było i się sprawdziło: unii Polski, Białorusi, Ukrainy, Litwy i innych sąsiednich krajów, które chciały by przystąpić, z zakresem nawet takim jak dawna Wielka Scytia czyli jeszcze z Rosją i sąsiadującymi z nią krajami. Dotychczasowe doświadczenia Słowian z Unią Europejska są złe. Unii Słowian z Germanami nigdy nie było i nie będzie. To nierealne. To co dziś jest, to nie unia tylko wyzysk Słowian przez Germanów i to nie przetrwa dziesięciu lat. Rozpadnie się tak i tak.
Panie Prezydencie! Za dwa lata jest sześćsetna rocznica Grunwaldu!
Biblia, jest księgą, którą przynajmniej trzeba szanować. Nigdzie ona nie zachęca do tworzenia jednego światowego mocarstwa ani powstania niczego takiego nie przewiduje. Nie rozumiem jak można uważać prezydenta G.W. Busha za osobę kierującą się w swych działaniach religią a w szczególności Biblią? Gdzie on wyczytał, że USA ma rządzić całym światem? To szaleństwo! Według proroctwa o posągu z księgi Daniela, cała cywilizacja obecna ma stać do końca na dwóch a nie na jednej nodze. Okres od czwartego do piątego okresu cywilizacji to podział ziemi na dwie strefy wpływów. I tak ma być dalej. Mimo że w piątej części dziejów osłabnie znacznie aparat ucisku i wystąpią nie przezwyciężalne tendencje odśrodkowe to jednak podział na dwie strefy wpływów pozostanie.
Nie można realizować utopii. To bezsens i marnotrawstwo. Również utopii o zawładnięciu Rosjan całym światem.
Obywatele Białorusi!
Myślcie o swojej przyszłości i przyszłości naszego regionu, gdyż ona jest teraz w Waszych rękach!!
Możecie mi nie wierzyć, że rady jakich Wam udzielam są szczere. Trudno. Nie musicie. Zamiast tego możecie podejrzewać że chcę osiągnąć własne korzyści lub korzyść dla mojego narodu. Więc jeśli nie stać Was na uwierzenie w nic innego, to dobrze, posłuchajcie:
„Tak, kieruję się wyłącznie interesem mojego narodu, bo jeśli w Białorusi zostanie przyjęty system wałęsowski, to oligarchia, która u Was powstanie, będzie wzmacniać trwanie oligarchii polskiej, co będzie oznaczać trwanie tego niedorzecznego i nieludzkiego systemu przez dekady a może i wieki. Wówczas ja nie dożyję ujrzenia w Polsce demokratycznego państwa prawa a Polacy tułać się będą po świecie najmując się u wyzyskiwaczy za pachołków”.
Brzmi to wiarygodniej? Białorusini wszystkich nacji, religii i poglądów! Okażcie teraz mądrość!! Nie naśladujcie modelu polskiego!!!

 prof. Przedwid Ujący  / wcześniej używane nazwiska:  dr Mosze Klugmann i Anna Dupak

Comberton, Cambridgeshire, UK 14 sierpnia 2008


http://by.blox.pl/2006/08/8222SOLIDARNOSC-KLAMSTWA8221-NA-TEMAT-GRODNA-ORAZ.html

2008/08/15 00:52:22
Zapraszam do przeczytania:
List profesora Ującego do Białorusinów
sierpień 14, 2008 eainm | Edytuj


Obywatele Białorusi!
Drodzy Białoruscy Polacy! Drodzy Białoruscy Protestanci!

Szanowny Panie Prezydencie Łukaszenka!
Chciałem poważnie Was przestrzec przed obraniem złego kierunku przemian w Waszym kraju. A to w kontekście doniesień mediów o tym, że do mediacji w Białorusi ma być zaproszony Lech Wałęsa.

środa, 06 sierpnia 2008
Przywileje dla stalinowskich sędziów PRL w stanie spoczynku i prokuratorów z UB

sowa-frankfurt

http://groups.google.com/group/sowa-frankfurt european magazine - magazyn europejski - europäisches magazin http://sowamagazyn.blogspot.comhttp://sowa.beeplog.de
Imię i nazwisko Donat LUSK
Data rejestracji 02-06-2008, 09:05
Miasto Frankfurt am Main
Strona www http://donatlusk.livejournal.com
e-mail sowa-frankfurt@freenet.de

Przywileje dla stalinowskich sędziów PRL w stanie spoczynku i prokuratorów z UB

(http://www.hotmoney.pl/article/3464/1/prawo-nowe-przywile...)

Przywileje dla stalinowskich sędziów PRL w stanie spoczynku i prokuratorów z UB

Sędziowie mają wyższe emerytury i chronią ich immunitety. Minister sprawiedliwości szykuje im kolejne przywileje: zapewni najkorzystniejsze na rynku kredyty na dom lub mieszkanie. To samo ma dotyczyć prokuratorów. Wystarczy 10% wkładu własnego, a oprocentowanie wyniesie tyle, ile inflacja. Rozporządzenia mają wejść w życie jesienią.http://www.wykop.pl/link/83799/przywileje-dla-stalinowskich-sedziow-prl-w-stanie-spoczynku-i-prokuratorow-z-ub

wtorek, 05 sierpnia 2008
Będzie gorzej, będzie w Polsce drożej - Kto ma posprzątać po Magdalence?
sowa

sowa

sowa.moblo.pl


Ostatnio dodani znajomi Wpisy użytkownika (215) Wyświetleń profilu: 5 544sowa sowa

Dolniak z Będzina przeprasza za żydowski rejwach w budynku Sejmu Rzeczypospolitej http://sejm.blox.pl/2008/07/Dolniak-z-Bedzina-przeprasza-za-zydowski-rejwach.html


sowa

sowa

Szymon Perez: Izrael wykupuje Polskę

00:39 http://de.youtube.com/watch?v=zK0paj_hFWw&feature=PlayList&p=0DCA70CE373DF42C&index=1

Króluj nam Chryste 01:20 Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie

http://lebn.blogspot.com/2008/08/playlist-z-polski-do-polski.html


sowa sowa

społeczeństwo podzielone z jednej strony:  żydokomuna, żydokorowcy i żydokracja, a z drugiej: Naród Polski i Emigracja

Magdalenka 1989 , konszachty za plecami Narodu Polskiego tajna zmowa agentów KGB (Jaruzelski i Kiszczak) z agentami? http://de.groups.yahoo.com/group/kulturzentrum/message/1611


sowa

sowa

Będzie gorzej, będzie w Polsce drożej - Kto ma posprzątać po Magdalence? http://pkn.blox.pl/2008/06/Zamkniete-z-powodu-wakacji.html

http://moblo.pl/profile-view/nick,sowa

poniedziałek, 19 maja 2008
sowa.moblo.pl 19. Mai 2008
sowasowa

KOSIEWSKI: Czy Rząd w Warszawie chce zachowania dla Kultury Polskiej Muzeum w Rapperswilu? http://de.groups.yahoo.com/group/sowa-frankfurt/message/1195

sowasowa

O przekazywaniu polskich szpitali w zagraniczne ręce. http://pkn.blox.pl/2008/05/Stefan-Kosiewski-O-ubowcach-ubojniach-i-ubijaniu.html

sowasowa

Konspekt Polaka i Kościoła http://sowa.mypodcast.com/2008/04/Twoja_Mama_Polacy_moja_Rodzina_Konspekt_Polaka_i_Kocioa-101979.html

sowasowa

Stan David Ligoń: Apel do Episkopatu Polski http://sowa.mypodcast.com/2008/04/Stan_David_Ligo_Apel_do_Episkopatu_Polski-99889.html

sowasowa

domy żydowskie w Czeladzi, bezpowrotnie zniszczone zabytki architektury drewnianej. Czy wiecej warte niż 60 miliardów dolarów? Dla żydów http://www.flickr.com/photos/sowamagazyn/sets/1577261/show/

sowasowa

Stanislaw Tyminski: Po czynach ich poznacie, te wymagaja odwagi. Nasza ojczyzna przez biernosc i sluzalczosc tubylcow nadal jest pod okupacja zydowska. http://sowa.mojblog.co.yu/arhiva-4-2008.html