sowa magazyn europejski - europäisches magazin - european magazine
| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
www.flickr.com
stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset
statystyka Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę
niedziela, 18 lipca 2010
żyd, pedofil i syn włamywacz - Donat Lusk: Aforyzmy na fejsbuku
04:36

2010-07-18 | 14:48:46 sowa:

żyd, pedofil i syn włamywacz - Donat Lusk: …

http://sowa.quicksnake.org
Czy wolno mieszać Polskę do debila, który przechwala się, że wychował syna na włamywacza?
Facebook jest … «więcej»


Czy wolno mieszać Polskę do debila, który przechwala się, że wychował syna na włamywacza?

Facebook jest własnością bezbożnych żydów amerykańskich, a czy to nie jest syjonistyczna krzyżówka geja ze szwulem, który łatwiej przechodzi przez usta niektórym, niż pedał?

Pederasta jest znakiem odpowiednim dla desygnatu takiego jak Gombrowicz; pedał to Stasiu Kortyka, który zmienił sobie nazwisko na Worcell za namową Choromańskiego, natomiast autor powieści "Makumba czyli drzewo gadające" to po prostu ciota.

Gdyby Polską rządzili Polacy, to prezydent Warszawy Gronkiewicz-Waltz nie miałaby nic do powiedzenia w sprawach publicznego pochwalania demoralizacji i dewiacji seksualnych, bo każda grupa etniczna miała by swoją reprezentację na szczeblu dzielnicowym i komunalnym tak, by przemarszami takimi kierował jakiś tolerancyjny cadyk.

A jeżeli dupodajki filosemickie miłujące Polaków inaczej cenzurują wypowiedzi normalnych ludzi na fejsbuku, to po co Ci Normalni Ludzie pchają się im na patelnię? Czyż nie ma w internecie możliwości prowadzenia nieocenzurowanych rozmów nie tylko o tzw. literatach i artystach?

Parady pedałów obżydzają Polakom życie a jednocześnie odbierają ochotę do pokazywanie się ze słusznymi protestami politycznymi na ulicach, są więc jednoznacznie antypolskie i polityczne jak władza, która do tych demoralizujących katolickie i polskie dziatki wybryków dopuszcza.

Tak jak za Gierka żydokomuna głosiła hasło: Partia z Narodem, tak dzisiaj Władza demonstruje swoją solidarność z pedałami. Naród Polski zaś mówi: zostawcie ich na marginesie; niech się kochają, aż się zesrają.

Polska musiała wydać Niemcom żydowskiego szpiega i będzie musiała wydać USA każdego żydowskiego pedofila i włamywacza, dlatego należy odebrać Polańskiemu polskie obywatelstwo, żeby nie hańbić Polski wydawaniem żyda i nie mieszać Polski do porachunków debila, który przechwala się publicznie, że wychował syna na włamywacza.

sowa »http://sowa.quicksnake.org
czwartek, 08 lipca 2010
Gwiazda sądownictwa wydała na siebie wyrok śmierci
  • mysowa
    Problemy rodzinne (rozwiedziona, dwie dorastające córki) odreagowywała nadgorliwością w pracy, przygotowując w niedzielę procesy karne przeciwko cudzym dzieciom. Osamotniona zabrnęła w ciemny zaułek, powiesiła się na gałęzi drzewa w berlińskim lesie. Gwiazda sądownictwa wydała na siebie wyrok śmierci
    mysowa

http://enimages.websnapr.com/?size=u&url=http%3A%2F%2Fwww.stern.de%2Fpanorama%2Fjugendrichterin-kirsten-heisig-der-selbstmord-eines-justiz-stars-1580061.html

Jugendrichterin Kirsten Heisig: Der Selbstmord eines Justiz-Stars - Panorama | STERN.DE

http://www.mister-wong.de/users/Jugendrichterin-Kirsten-Heisig-Der-Selbstmord-eines-Justiz-Stars-Panorama-STERN.DE_259008164

sobota, 26 czerwca 2010
12. Weltkongress für seelische Gesundheit in der frühen Kindheit


Ende Juni/ Anfang Juli nächsten Jahres findet der 12. Weltkongress der World Association for Infant Mental Health (WAIMH) gepaart mit der Jahrestagung der German Speaking Association for Infant Mental Health (GAIMH) in Leipzig statt.
Die WAIMH ist eine weltweite interdisziplinär zusammengesetzte Organisation, die sich wissenschaftlich und klinisch mit der seelischen Gesundheit in der frühen Kindheit beschäftigt. Die aller zwei Jahre stattfindenden Weltkongresse stellen eine ausgezeichnete Möglichkeit zum internationalen und interdisziplinären Austausch dar.
Es ist dem Programmkomitee gelungen, namhafte Referenten aus den verschiedensten Ländern und Kontinenten zu gewinnen, u. a. Hiram Fitzgerald, USA (Kinder alkoholkranker Eltern), Charles Zeanah, USA (Bindungsstörungen), Marc Tomlinson, Südafrika (Auswirkungen von AIDS auf die frühe Kindheit), Alison Fleming, Kanada (Neurobiologie der Elternschaft) Michael Tomasello, Deutschland (Vergleichende Studien von Kindern und Primaten), Louise Emanuel, Großbritannien (Psychotherapie im Kleinkindalter) sowie Elisabeth Fivaz-Depeursinge, Schweiz (frühe Familienentwicklung).

Weitere Informationen:
http://www.waimh-leipzig2010.org/
piątek, 18 czerwca 2010
Małgorzata Kwiatkowska: Inspiracje na wakacje :)

Małgorzata Kwiatkowska dzisiaj 22:14 Małgorzata Kwiatkowska do mnie

Wakacyjnie,

Wymarzone wakacje w luksusowych warunkach?
Może ucieczka od codziennej rutyny i delektowanie się swojskimi krajobrazami w wiejskiej scenerii? A może marzy Ci się czas spędzony tylko we dwoje?
Wakacje można przeżyć na różne sposoby… no właśnie, może macie jakieś sprawdzone sposoby, miejsca, formy, które możecie polecić naszym grypowiczom.

Ja polecam trzy spotkania z gatunku „przyjemne z pożytecznym”:

1. 25 CZERWIEC – 3 LIPIEC 2010


II LETNI FESTIWAL INTEGRACJI CIAŁA, DUSZY I UMYSŁU "TU I TERAZ" W NOWYM KAWKOWIE
"MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM - MIĘDZY UMYSŁEM A DUCHOWOŚCIĄ"

tuiteraz.eu

Tydzień wspaniałych warsztatów z 30 najlepszymi prowadzącymi z całej Polski, aktywnego wypoczynku i świetnej zabawy w otoczeniu pięknej leśnej przyrody. Mnóstwo jogi, tańca, ruchu, pracy z ciałem i głosem, tantry, zajęć rozwojowo - terapeutycznych, szamańskich i duchowości (medytacja zen, labiryntu, dynamiczne Osho, transcendentalna, vipassana, mindfullness, non duality). Wieczorami pokazy filmowe, Free Dance, koncerty, Pure Party i świetna zabawa do białego rana.

Prowadzący:

W. Eichelberger, K. Miller, E. Foley, O. Szwajgier, B. Eckert, J. Jagucki, J. Łukaszewicz - Bernady, S. Hanff, P. Hołas, N. Kulesza, G. Zieliński, R.Palusiński i wielu, wielu innych.

Informacje i zgłoszenia:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz" w Nowym Kawkowie, tuiteraz.eu, u-zrodla.pl, kawkowo@tuiteraz.eu
Biuro Festiwalu 0662759576,
Jacek Towalski 0602219382, Maja Wołosiewicz 0606994366

2. 26-30 czerwiec 2010 (różne terminy)

LETNIE WARSZTATY Z KATARZYNĄ MILLER

BEZPŁATNE WYKŁADY W PREZENCIE!

Więcej na: www.goldenline.pl/spotkanie/letnie-warsztaty-z-...

3. 1-8 lipiec 2010

Aktywne Vege wakacje w Gorcach i Pieninach z Piotrem Henschke

Piotr był szefem kuchni w kilku wegetariańskich restauracjach, gotował w
takich krajach jak Indie, Tajlandia, Taiwan oraz Hong Kong, szlifując swój kunszt kulinarny oraz zgłębiając tajniki diety ayurvedyjskiej. Współautor pierwszego na polskim rynku multimedialnego podręcznika gotowania – „Kuchnia Wegetariańska – Cztery Pory Roku”, autor książki kucharskiej „W Malinowym Chruśniaku-kuchnia wegetariańska”, która lada moment pojawi się w sprzedaży.

Dla wszystkich uczestników książka „W Malinowym Chruśniaku-kuchnia wegetariańska” jeszcze cieplutka, świeżutka i pachnąca farbą drukarską… z autografem autora.
- podróżnikiem, kucharzem i wegetarianinem od wielu lat.

wtorek, 15 czerwca 2010
Ty też możesz pomóc.. Zajrzyj na www.piotrdolny.pl
Witam;
Kiedy otrzymałem wiadomość, adres wydał mi się znajomy,
I miałem racje :-)
Dziękuję za wstawienie mojego listu.
Korzystając z okazji chcę pokazać Panu nową stronę
www.piotrdolny.pl - jest tam dział linki po myślałem, że
mogę wstawić Pana portal do siebie :-)
 
Potrzebowałbym tylko krótki opis 2- 3 zdania do strony
wstawiłbym go na zasadzie jak te co są obecnie ;-)
myślę, że to było by fajne :-)
Pozdrawiam
Piotr
--------------------------------------
Zajrzyj na www.piotrdolny.pl
Ty też możesz pomóc..


 
Witam serdecznie.

Nazywam się Piotr Dolny. Mam 30 lat. Od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim w wyniku porażenia mózgowego, które w moim przypadku objawia się niedowładem kończyn dolnych i prawej ręki.
Razem z przyjaciółmi prowadzimy akcję "Samodzielność" polegającą na budowie domu pozbawionego barier architektonicznych, w którym mógłbym zamieszkać bez konieczności pomocy osób trzecich.
Udało nam się otrzymać projekt domu (Kasia) od firmy Dom dla ciebie z Wrocławia.
Pan Robert |winiarski projektant i właściciel firmy Monter dokonał adaptacji projektu, tak aby na podstawie wytycznych zawartych w projekcie typowym można było zaprojektować dom dla w/w. potrzeb i aby mógł on być docelowo  wybudowany na działce zlokalizowanej w Zduńskiej Woli.
Firma Tweetop Polska zasponsorowała nam materiały do wykonania instalacji podłogowych.
Do naszej akcji włączyły się PSB odział Jastrzębie Zdrój.
Akcje od dawna wspiera firma Aqua Produkt z Krakowa.
Również otrzymaliśmy wsparcie od firmy Kratki.pl - produkującej kominki z Wsoli k Radomia.
Obecnie mamy już prawomocne pozwolenie na budowę, czekamy na uzbrojenie działki.
Firma, która poprowadzi całą budowę to - Firma Ogólnobudowlana Krzysztof Szymański z Białej.
Akcja "Samodzielność" jest oparta na reklamie firm, które włączą się w nasz projekt.
Wspiera nas firma ogrodnicza Oczarjk.pl z Gryfic - róże, rododendrony, krzewy i drzewa ozdobne, która po wybudowaniu domu obiecała gratis dostarczyć rośliny do nasadzeń i zagospodarowania działki na zielono. Obecnie poszukujemy firm oraz osób prywatnych, które przekazałyby materiał i środki finansowe w formie szeroko pojętego sponsoringu, bo tylko tak mamy szansę wybudować dom inny niż wszystkie.
Z tego miejsca pragnę zapytać czy jest szansa, by Państwa firma przekazała materiały na realizację projektu? Czy wchodziłoby w grę wsparcie finansowe mojej akcji z Państwa strony?
Więcej o mnie o tym kim jestem i co robię na stronie www.piotrdolny.pl Serdecznie zapraszam.
Ja i moi przyjaciele mamy nadzieję, że moje zapytanie zostanie potraktowane poważnie i tym samym uda nam się nawiązać współpracę.
Chętnie odpowiem na Państwa pytania dotyczące naszego projektu.
 
Aby mieć 100% pewności, że wpłacają Państwo na moje konto pieniążki - proszę o pobranie nr konta z mojej strony www.piotrdolny.pl - pozwoli to uniknąć wpłat innym osobom, które wykorzystują mój list i historie do własnych celów.
 
 Dolny Piotr
ul: Bohaterów Monte Cassino 28/15
41-219 Sosnowiec
Woj. śląskie
 Nr konta:
BRE SA - WBE/ŁódĽ/MBank
54 1140 2004 0000 3602 3043 6662

      Z góry Dziękuję za Pomoc.
    Z poważaniem Piotr Dolny.  


no, no  technika, techniki, technologie, tu i tam| Sosnowiec |

socjopaci umieją oszukiwać bez wyrzutów sumienia
Grupa
  • MOWA CIAŁA
  • MOWA CIAŁA

    ...czyli wykorzystanie komunikacji niewerbalnej w biznesie, negocjacjach, wykrywaniu kłamstw i sy...

  • « Forum grupy
- A czy można nauczyć się kontrolować mowę ciała tak, by nawet kłamiąc nie zdradzać się różnymi gestami? Czy jest to może juz tak zakodowane w nas, że nie da się tego opanować.
 
- Oczywiście że można kontrolować gesty i pewną łatwość w ich kontrolowaniu ma pewien specyficzny rodzaj ludzi. Istnieją ludzie, którym oszustwo przychodzi z dużą prostotą i umieją oszukiwać bez wyrzutów sumienia. Osoby te to tzw. socjopaci, a charakteryzują ich następujące zjawiska:

•brak sumienia i przezorności wobec innych,
•brak wstydu, poczucia winy i skruchy, osoby te nie są zdolne do większej troski o innego człowieka,
•kontakty międzyludzkie są u socjopatów znikome, nastawione na wyzyskiwanie drugiej osoby,
•kłamliwość i manipulowanie jednostką, wyzyskiwanie do osobistych interesów,
•nieprzywiązywanie się do innego człowieka, brak reakcji na zaufanie, miłość i czułość;

socjopata nie przyjmuje sygnałów z otoczenia, nie reaguje na przykłady innych, na to co jest normą, a co nie.
 
http://www.goldenline.pl/forum/1345060/gesty-klamstwa-jak-je-wykryc
środa, 09 czerwca 2010
Katholische Jugend fordert Korrekturen am Sparpaket. Sparen ist okay - aber gerecht, bitte!

T-Online eMail - Kopfzeilen

Berlin, 9. Juni. „Jugend hat ein starkes Interesse daran, dass in Deutschland gespart wird, damit wir in 20 Jahren nicht in einem bankrotten Staat leben. Aber das muss gerecht gehen.“ So kommentiert die Bundesvorsitzende des Bundes der Deutschen Katholischen Jugend (BDKJ), Ursula Fehling, das Sparpaket der Bundesregierung.

Sie bezeichnet die Maßnahmen als „einseitig“, da sie zu Lasten von Menschen in Armut gingen. „Gerade im europäischen Jahr gegen Armut und Ausgrenzung ist es ein schlechtes Zeichen, dass auf Kosten der Gruppen, die ihre Rechte am Schlechtesten durchsetzen können, gespart wird“, so Fehling.

Dabei seien Jugendliche die am stärksten von Armut betroffene Gruppe in der Gesellschaft. „Viele Jugendliche haben Schwierigkeit, sich in den Erwerbsarbeitsmarkt zu integrieren und brauchen Unterstützung - auch vom Staat. Er muss Hilfe bieten zur Befähigung für ein eigenverantwortliches Leben“, so Fehling. Aber schon jetzt werde durch Sanktionen bei jugendlichen Hartz-IV-Empfängerinnen und -empfängern das Existenzminimum angegriffen. „Das Sparpaket darf nicht nur Klientelinteressen berücksichtigen, sondern muss alle gesellschaftlichen Gruppen beteiligen.“

Der BDKJ ist Dachverband von 17 katholischen Jugendverbänden und -organisationen mit rund 660.000 Mitgliedern. Er vertritt die Interessen von Kindern, Jugendlichen sowie jungen Erwachsenen in Politik, Kirche und Gesellschaft.

Mehr Infos unter www.bdkj.de.

Pressekontakt: Michael Kreuzfelder, 0178 7956099

poniedziałek, 31 maja 2010
W życiu wszystko jest możliwe. HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, Akt 2, scena 3(4) i 5 Srebrna, DZIADY, spieprzaj!
  07:35

2010-05-31 | 20:06:40sowa:

Madamme Analia: W życiu wszystko jest możliwe

HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, Akt 2, scena 3(4).
Madamme Analia:
Złożo… «więcej»Madamme Analia:
 
Złożony na Wawelu w opinii świętości prezydent Lech Kaczyński może być wyniesiony na ołtarze, bo w życiu wszystko jest możliwe - jak roztropnie zauważył w tych dniach inny były prezydent, taki sam uczestnik tajemnych spotkań w Magdalence, rozmów i przepijania wódki na ty z ubowcami jak Lech Kaczyński, Adam Michnik, zapomniani z nazwiska biskupi i księża.
 
W życiu wszystko jest możliwe, więc może przecież i tak się wydarzyć, że Rosjanie poproszeni zostaną przez Watykan o udostępnienie zapisów rozmowy dokonanej przez telefon satelitarny przez Sługę Bożego Lecha Kaczyńskiego z bratem Jarosławem, bo w procesie beatyfikacyjnym ważne jest nie tylko każde słowo wypowiedziane przez kandydata na ołtarze ale i najmniejsze, intymne westchnienie. 
 
Kościół lokalny w Krakowie mógł podjąć nieopatrznie decyzję o pochówku katolickim pary prezydenckiej w poświęconej ziemi bez obejrzenia aktów chrztu świętego i ślubu kościelnego Lecha i Marii z Mackiewiczów Kaczyńskiej. Stolica Swięta nie podejmuje jednak decyzji pod naciskiem politycznym, ani w sprawie Karola Wojtyły, ani w sprawie Lecha Kaczyńskiego, który naciskał wszak na Watykan w sprawie uniemożliwienia nominacji na biskupa Warszawy duchownego, który nie był wprawdzie w Magdalence, ale znalazł się w prezydenckim kręgu podejrzeń o współpracę z tą samą ubecją.
 
Moskwa zrobiła się zaś ostatnio bardzo religijna, wierząca i prawdomówna. Prawdę mówiąc Prezydent i Premier Rosyjskiej Federacji nie chowają się jak urzędnicza Warszawa po pałacowych kaplicach, lecz dają się widzieć ludowi Bożemu na codzień w cerkwiach i klerowi na soborach.
 
Przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Dumy, izby niższej parlamentu Rosji, Konstantin Kosaczow opowiedział się za jak najszybszym opublikowaniem nagrań z czarnych skrzynek polskiego Tu-154M, który 10 kwietnia rozbił się pod Smoleńskiem.
Kosaczow wypowiedział się przy tym na swoim blogu  o fobiach, które utrudniają braterskie stosunki między państwami Słowian: - W Polsce wciąż wielu  uważa wszystkich obywateli ZSRR za "Rosjan", a "Rosjan" okresu stalinowskiego - za niczym nieróżniących się od współczesnych.
 
W Polsce tymczasem nie tyle wielu, co wszystkie osoby uprawiające politykę nie odróżniają żydokomuny od Rosjan i od Polaków. Bredzi Komorowski, a za nim bredzi Jarosław Kaczyński o jakiejś wydumanej przez nich samych wojnie rzekomo polsko-polskiej, jak gdyby nie potrafili oni dostrzec, że na szczytach władzy w RP nie ma żadnych Polaków, lecz jest tylko i wyłącznie żydokomunistyczna chołota, dla której stworzony został zarówno system tzw. demokracji ludowej jak i tzw. mniejsze zło, czyli obecna demokracja parlamentarna.
 
W Polsce nie toczą wojny Polacy przeciwko Polakom, lecz ma miejsce zwyczajna dintojra. Sprzeczają się o miejsca w samolotach i przy korytach władzy bandy  osobników żydowskiego pochodzenia finansowane z budżetu państwa, opłacane w obu izbach i w samorządach, zmieniające swoje nazwy jak dawniej polska szlachta zmieniała rękawiczki, przy czym zrobione i zarządzane są te bandy na jedno kopyto, noszone w kaburze i w butonierce.
 
W wyniku bandyckich porachunków zastrzelony został zarówno szef policji jak i minister sportu; w Siemianowicach Barbara Blida sama się zastrzeliła jak na Mazurach zastrzelił się sam z dubeltówki najwyższy urzędnik od dopuszczania w Polsce zagranicznych leków za łapówki.
 
W politycznej praxis Jarosław Kaczyński nie chce się natomiast narażać na kolejne, żałobne potknięcia i dlatego jego sztab wyborczy zapowiedział, że nie będzie się kandydat Jarosław Kaczyński sprzeczał z żadnym innym kandydatem przed kamerami. Demokracja - TAK, wypaczenia i wygłupy publiczne - NIE.
 
Nie będzie się potykał i ośmieszał kolejny raz przed kamerami, jeśli po wyborach znowu ma przejmować ludzi z PO do siebie, jak osądzoną ongiś od czci za współpracę z ubecją byłą wicepremier, która była wcześniej zastępcą Tuska w partyjnej konkurencji. Bo jeśli teraz Kalisz z SLD mówi tak samo jak jeden z adwokatów kaczora, żeby intymnych głosów i rozmów w samolocie nad Smoleńskiem nie ujawniać, to może chodzi o to, żeby zrobić z byłym prezydentem Kwaśniewskim, który pił także w Magdalence, koalicję  po wyborach, jeśli nie planuje się już więcej wytykania komunistów palcami, a wiadomo, że i sam Jezus nie był bez winy, jeśli Jan go w Jordanie wodą z grzechów obmył.

(Madamme Analia - czytał z Frankfurtu nad Menem Stefan Kosiewski)
http://sowa-frankfurt.ning.com/photo/madamme-analia-zblisz-sie-doHERODY, Herodenspiel von Stefan Kosiewski, Akt 2, scena 5., Krypta Srebrna Sp. z o.o., DZIADY, spieprzaj!

Willi:

Stefus nie znam Histor twojego narod tylko wiem ze Pisucki mial zone
zydowke i przesto wszyscy zyci do polskie :,.
Ich byly Kamienice a wasze ul,

Uwe:

ten bandzior wyrzekl sie wiary katolickiej, przeszedl na protestantyzm,
wiec powinien lezec luter w zborze protestanckim, a nie na Wawelu,
lecz banda zwolenników pilsudskiego, sanacyjna masoneria,
która wtedy rządziła w Polsce, przekrzyczała arcybiskupa,
który mówił to samo, co ja teraz do Ciebie, a Polaków oszukali gadaniem,
ze podobno tamten przyjął ostatnie namaszczenie od księdza katolickiego,
a ten namaścił olejami trupa jak rybę na patelni, jedna banda,

Willi:

- dwoch pedalow mieszka na moim osiedlu ze soba

Uwe:

- dwóch żydów i pedałów?

Willi:

- jedna para, do dupy, w zasadzie, a nie: do pary

Madamme Analia:

- a co to ciebie obchodzi? co ciebie rusza? zazdrość?

Willi:

- głupia jesteś. To nie jest przecież normalne

Madamme Analia:

- nienormalne by było, gdyby jakiś pedał zamieszkał z kobietą taką np. jak ja,a ta
o niczym by nie wiedziała, obrzydliwe nawet, otrzepuje mnie na samą myśl,
że mógłby przecież taki pedał...


Willi:

- chodzi o to, że te pedały siedzą ze sobą na wiaderko, bez zawarcia związku malżenskokształtnego, który bezbożnicy narzucili Europie nowożytnej
na papierze, chociaż Kościół Katolicki oficjalnie w katechizmie
zwalcza to jako Zło,
a jednak w praktyce mógłby przecież dla przykładu

chociaż  jednego pedała wykląć
, zagrozić piekłem,
a nie dopuszczać do wspólnoty komunii i dawać mu do ręki, czy do ust
Corpus Christi


Madamme Analia:

- a to jest co innego; tych trzeba by podkablować, najpierw w administracji,
 a potem u św. Piusa, tradycyjnego biskupa,
bo zużywają wodę
i korytarz, nasze piwnice, światło i windę za dwóch, a chodzi im tylko o jedno,
o...


Uwe:

- Liberum veto!
Nie pleć byle czego przy maluczkich!
Zamilcz, kobieto analna!


Madamme Analia 
milczy

Góralka z płonącą menorą:
 
 
Szuka w Niebie św. Antoni Lecha Kaczyńskiego,
żeby zapytać o zdrowie brata Jarosława,
bo św. Antoni jest patronem osób chorych
a Jarosław, syn Mundka po odlocie bliźniaka
 
do Domu Pana (...)


http://sowa.quicksnake.org/HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski/Akt-2-scena-34-W-yciu-wszystko-jest-moliwe-scena-5-Krypta-Srebrna-Sp-z-o-o-DZIADY-spieprzaj

piątek, 28 maja 2010
Der Bund der Deutschen Katholischen Jugend kritisiert die freiwillige Verlängerung des Zivildienstes.

Düsseldorf, 19. Mai. Der Bund der Deutschen Katholischen Jugend kritisiert die freiwillige Verlängerung des Zivildienstes. „Diese Absicht der Bundesregierung wird den Zivildienst nicht retten“, so BDKJ-Bundespräses Pfr. Simon Rapp am Mittwoch in Düsseldorf.

 Die biografische Lücke, die zur Begründung herangezogen werde, gebe es gar nicht. Aus Sicht junger Menschen sei dieser Schritt also nicht notwendig. „Hier wird viel mehr eine neue Dienstform für soziale Einrichtungen geschaffen, die nur für zivildienstpflichtige junge Männer gilt und diese besser stellt, als junge Frauen, die ein FSJ machen“, kritisiert Rapp. Dagegen müssten jungen Männern viel eher die Bildungszeit eines Freiwilligen Sozialen Jahres (FSJ) angeboten werden.

 Notwendig sei die Stärkung der Jugendfreiwilligendienste wie etwa des FSJ. Rapp: „Ein deutlicher Ausbau der Plätze ist unabdingbar. Alle interessierten jungen Menschen sollen sich in einem Freiwilligendienst engagieren können. Die Bundesregierung muss dazu die passenden Rahmenbedingungen schaffen.“ Die Träger seien gewillt, einen solchen Ausbau mit Unterstützung der Bundesregierung zügig voran zu treiben. Die freiwillige Verlängerung des Zivildienstes dagegen schaffe für Träger der Jugendfreiwilligendienste Unsicherheit darüber, wie sich das FSJ weiterentwickle. „Ein deutliches Signal zur Stärkung der Jugendfreiwilligendienste sieht anders aus.“

 Darüber hinaus sei die freiwillige Verlängerung des Zivildienstes kein Freiwilligendienst. „Er ist in den Rahmen des staatlich geregelten Pflichtdienstes Zivildienst eingeordnet und entspricht damit nicht dem Charakter und Wesen eines Freiwilligendienstes“, so Rapp. Freiwilligendienste müssten aber unabhängig von staatlichen Pflichtdiensten begründet und geregelt werden.

 Der Bund der Deutschen Katholischen Jugend ist Dachverband von 17 katholischen Jugendverbänden und -organisationen mit rund 660.000 Mitgliedern.

czwartek, 27 maja 2010
THOMAS RASCHKE: THE BAND. Vernissage: Samstag, den 29.05.2010 von 18 - 22 h

Thomas Raschke, Installationsansicht "THE BAND" 
(Schlagzeug, Gitarre, Verstärker, Bassbox, Gitarrenbox)
Liebe Freunde von SAKAMOTOcontemporary, 

wir möchten Sie und Ihre Freunde herzlich zur neuen
Einzelschau von THOMAS RASCHKE | THE BAND einladen. 
Erstmalig wird diese Installation aus Draht, in Berlin gezeigt. 

Des Weiteren zeigen wir zahlreiche neue Objekte, wie 
"Handrührer", "Feuerlöscher", "Toaster", "Mac Lite"...

Vernissage: 
Samstag, den 29.05.2010 von 18 - 22 h

Sonderöffnungszeiten zur 6. Berlin Biennale für zeitgenössische Kunst:
10./11.06.2010 von 12 - 22 h und 12./13.06.2010 von 14 - 19 h

Ausstellungsdauer: 
29.05.2010 - 30.07.2010

Wir freuen uns auf Ihren Besuch,

Mariko Sakamoto und Oliver Zimmer


 
SAKAMOTOcontemporary Oranienstrasse 164 (Ecke Oranienplatz) | D-10969 | Berlin-Kreuzberg  Fix:  030.817.010.77 | Fax: 0721.151.30.37.96 

Mobil: 0171.684.77.21 (Oliver Zimmer)

Internet: http://www.sakamotocontemporary.com 

FaceBook: http://www.facebook.com/SAKAMOTOcontemporary 

Twitter: http://www.twitter.com/S_contemporary 

Verkehrsanbindung:  U-Bahn: U8 Station "Moritzplatz" | Bus: M29 Station "Oranienplatz"
 
Öffnungszeiten:  Di – Fr: 12 - 18 h | Sa: 14 - 18 h | ... und täglich nach Vereinbarung

http://sowa.quicksnake.de/SAKAMOTO-Berlin/THOMAS-RASCHKE-THE-BAND-Vernissage-Samstag-den-29-05-2010-von-18-22-h
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 28